Jesteś tutaj

Środki czyszczące

Żel do mycia rąk - NIEPRODUKOWANY

Środek do mycia rąk z dodatkiem kremu o przyjemnym zapachu, przeznaczony do usuwania oleju, smaru, opornego brudu, farb, lakierów, pyłu gumowego, atramentu itp.. Nie wymaga użycia wody. Zawiera skuteczny środek dezynfekujący i lanolinę, która chroni skórę rąk przed podrażnieniami. Doskonały do zastosowania w kopalniach, na budowach, w leśnictwie, rolnictwie itp. Zalecany do użycia w warsztatach i zakładach przemysłowych.

Dozownik - NIEPRODUKOWANY

Dozownik do produktów Kleen - Eze #539 i Mega Kleen #1079

Emulsja do rąk z pumeksem, lanoliną i aloesem

Błyskawicznie rozpuszcza najbardziej oporne zabrudzenia, plamy po klejach, żywicach epoksydowych, smarach, farbach, lakierach. Produkt posiada przyjemny zapach, zawiera lanolinę, która ma za zadanie ochronić i zmiękczyć skórę. Dostępny w poręcznych butelkach do wyciskania lub ekonomicznych pojemnikach z dozownikiem.

Emulsja do mcyia rąk z pumeksem

Emulsja do mycia rąk, usuwająca zabrudzenia bez konieczności użycia wody. Skutecznie zmywa plamy po smarach, farbach, lakierach, żywicach, smole, kleju itp. Jest delikatna i łagodna dla skóry rąk. Zawiera naturalne olejki myjące, występujące w pomarańczy, lanolinę oraz substancje regenerujące, wygładzające i nawilżające skórę. Doskonale wchłania się, chroni dłonie przed przesuszeniem i podrażnieniem. Pozostawia oryginalny zapach świeżych pomarańczy.
Preparat  zawiera drobiny pumeksu skutecznie usuwające najbardziej oporne zabrudzenia.

Środek czyszczący do rąk Mega Kleen - NIEPRODUKOWANY

Zawiera pumeks i lanolinę. Pomaga zmywać lakier i zanieczyszczenia smoliste. Nie wymaga użycia wody. Usuwa smar, smołę węglową, nagar, tlenki żelaza, gumy, kleje, farbę drukarską, szminkę, asfalt i zanieczyszczenia przemysłowe. Posiada przyjemny zapach.

Żel do mycia rąk o zapachu wiśniowym - NIEPRODUKOWANY

Żel do mycia rąk o zapachu wiśniowym. Usuwa najbardziej oporne zabrudzenia powstałe m.in. podczas używania smarów, lakierów, smoły, atramentu, klejów. Zawiera substancje pielęgnujące i nawilżające skórę. Preparat można stosować z wodą lub bez.

Zmywacz ciśnieniowy - NIEPRODUKOWANY

Czyści samochody, ciężarówki, autobusy, statki, samoloty, tapicerkę, urządzenia przemysłu spożywczego, maszyny budowlane, sufity, ściany i podłogi. Do wszystkich uciążliwych prac czyszczących, wszechstronny, bezpieczny i oszczędny. Rozpuszczalny w wodzie. Bezpieczny dla powierzchni lakierowanych, dla metali żelaznych i nieżelaznych. Jest niepalny, nietoksyczny i nie podrażnia skóry. Odpowiedni do stosowania w wysokociśnieniowych urządzeniach myjących.

Środek do usuwania silikonowych preparatów polerujących - NIEPRODUKOWANY

Szybko usuwa silikonowe środki polerujące, powłoki woskowe z powierzchni samochodowych, zapobiegając problemom przy pracach wykończeniowych w czasie ponownego malowania. Jednokrotne, obfite zastosowanie umożliwia rozpuszczenie wosku, środka polerującego, smaru i silikonu. Konieczny do bezproblemowego przebiegu prac wykończeniowych.

Strony